Продати, поміняти або оформити кредит на авто у Вінниці допоможе ПриватБанк

 

Fotolia_7876958_XS1.jpg


ПриватБанк пропонує власникам авто, які хочуть замінити старий автомобіль на новіший, допомогу при купівлі і продажу та оформленні авто кредиту.
 Кожен вінничанин може швидко продати або ж замінити свій автомобіль по програмі “Автовикуп” у ПриватБанку. Викуп автомобілів здійснюється за вигідними ринковими цінами. За програмою “Стандартний викуп авто” банк викупає авто у власників і  кошти надходять впродовж дня на картку клієнта. Або за програмою “Викуп авто з заміною на інший автомобіль”, можна  оформити кредит на новий або вживаний автомобіль з майданчику в ПриватБанку.
- Вся інформація про наявність вживаних автомобілів розміщена на сайті Planetavto.com.ua , - говорить керівник напрямку  Споживче кредитування Вінницької філії  ПриватБанку Алла Алтуніна. - При цьому всю необхідну роботу зроблять співробітники банку.
Всі авто, що були викупленні банком, доступні для огляду на автомайданчиках та на сайті Planetavto.com.ua та беруть участь в програмах автокредитування. Щодня сайтом користуються понад 2 тисячі відвідувачів. Через автосалон щомісяця по Україні продається більше 300 автомобілів.
За програмою “Викуп авто” банк купує автомобілі віком до 20 років.
Ціну за свій автомобіль клієнт дізнається протягом 5 хвилин - калькулятор розміщено на сайті Planetavto.com.ua.
 - Основні вигоди для клієнтів в тому, що всі автомобілі, які продаються в кредит в ПриватБанку, вже зареєстровані в органах ДАІ. Клієнтові не потрібно витрачати час і гроші, - продовжує Алла Вікторівна. - Всі автомобілі мають чисту історію (без арештів), вказаний їх реальний стан - наявність пошкоджень і опис техстану. А значить, вам не доведеться самому їздити в ДАІ або перевіряти авто на СТО. Крім того ставка по кредиту на вживані авто 28% з мінімальним пакетом документів. Строк кредитування  - від 1 до 5 років з можливість дострокового погашення без комісій. А при внесені авансу у 25% є можливість оформлення кредиту без страхування “КАСКО”. 
- При цьому кредити оформляються як для фізичних, так і для юридичних осіб - на однакових умовах. Детальніше про те, як вигідно продати старий автомобіль і придбати новий, можна дізнатися в будь-якому відділенні ПриватБанку. Усю інформацію по автомобільному ряду можна отримати на сайті  www.planetavto.com.ua  або отримати детальну у консультанта за тел. +380675600527 чи завітавши за адресою: м.Вінниця,  Хмельницьке шосе, 145 (АВТОЦЕНР -Поділля), АВТО в розстрочку від ПриватБанку.

 
 
|
Компания: Банк ПриватБанк
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты