ПриватБанк продовжує розширювати мережу відділень

 
Добавлено: 2016-06-03 09:41:29 Новости Бизнес и Финансы
Компания: Банк ПриватБанк
Для задоволення попиту своїх клієнтів ПриватБанк продовжує розширювати мережу відділень у Вінниці та Вінницькій області.
 

Для задоволення попиту своїх клієнтів ПриватБанк продовжує розширювати мережу відділень у Вінниці та Вінницькій області.

У червні 2016 року у Вінниці за адресою вул. Замостянська, 27 відкрито нове відділення ПриватБанку, в структурі якого є зона VIP-обслуговування. Відділення орієнтоване на роботу з VIP-клієнтами: як з корпоративними, так і з фізичними особами. Тут клієнта обслуговують в умовах конфіденційності, у спеціальних кімнатах переговорів.

“Ми щиро раді вітати наших клієнтів у новому відділенні, – каже директор Вінницької філії ПриватБанку Віталій Павлович Лукашенко. – Я впевнений, що відділення повністю задовільнить потреби наших клієнтів. Відділення оформлено і оснащено за останніми новинками банківського обслуговування. Бути максимально близькими до клієнтів і надавати їм увесь спектр банківських послуг – саме такими принципами керується ПриватБанк, відкриваючи нові відділення”.

20160523_140914.jpg

Для зручності клієнтів та запобігання чергам у новому відділенні встановлено термінал самообслуговування і банкомат. Завдяки цьому, майже всі сучасні банківські операції клієнти можуть здійснити самостійно – це і поповнення карток, і зняття готівки, і грошові перекази, і купівля квитків на транспорт тощо.

У відділенні ПриватБанку за адресою вул. Замостянська, 27, раді бачити клієнтів щоденно у будні дні з 9.00 до 18.00 години без обідньої перерви.

У Вінниці та Вінницькій області працює 480 терміналів самообслуговування, 238 банкоматів та 78 банківських відділень, розміщених у найбільш зручних для клієнтів місцях. Знайти найближчі відділення, термінали та банкомати можна на сайті privarbank.ua або зателефонувавши за номером 3700 (безкоштовно з мобільних).

 
 
|
Компания: Банк ПриватБанк
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты