Картки клієнтів МЕТRО тепер у мобільному Privat24

 
Добавлено: 2016-06-01 09:18:16 Новости Бизнес и Финансы
Компания: Банк ПриватБанк
Картки клієнтів МЕТRО тепер у мобільному Privat24
 

cWInIN1NjOlnylje4CDJ36ytCxL9oHTFODcflErl

У мережі магазинів МЕТRО можна використовувати свою картку клієнта в електронному вигляді. Тепер відвідувачу магазинів мережі не обов’язково носити із собою пластикову картку клієнта, достатньо один раз відсканувати її та додати в гаманець мобільного додатка Privat24.

 

«Провідний світовий ритейлер сьогодні активно виходить у цифровий світ, і ми раді запропонувати нашим клієнтам абсолютно нові стандарти комфортного обслуговування,  – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Можливість приймання цифрових дисконтних карток у METRO – це черговий етап грандіозного проекту, який у майбутньому дасть можливість мільйонам клієнтів банку робити покупки, не виходячи з онлайн-банку».

 

«Зберігати свої дисконтні або клубні картки в одному додатку в телефоні, замість того, щоб носити їх із собою – мрія багатьох наших клієнтів. Ми раді надати їм таку можливість, адже прагнемо зробити процес купівель у магазинах METRO ще комфортнішим та простішим», – коментує Юлія Пилипенко, директор з продажів «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна».

 

Сьогодні в мобільному Privat24 свої дисконтні картки МЕТRО вже зберігають понад 21 тис. користувачів. Штрихкоди дисконтних карток МЕТRО в Privat24 без проблем скануються на касах гіпермаркетів мережі по всій території України, а найближчим часом буде доступний сервіс з оформлення тимчасової картки клієнта магазинів МЕТRО в Україні через Privat24.

 

Щоб додати свою картку МЕТRО в Privat24, потрібно запустити додаток Privat24, зайти в розділ «Дисконти», вибрати компанію МЕТRО та відсканувати штрихкод картки клієнта за допомогою камери смартфону. Після цього картка з’явиться в особистому списку користувача. У Privat24 картки доступні і без доступу до мережі Інтернет.

 

Електронним банком Приват24 користуються понад 9 млн жителів України, ще понад 4 млн чоловік використовують для проведення банківських операцій мобільний додаток Privat24.

 

Компанія «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна» була заснована в 2003 році. Компанія представлена 26 торговими центрами: 23 магазинами METRO та трьома магазинами оптової торгівлі «Бері-Везі». Компанія є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 до 2016 року перевищує 550 млн євро. «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна» входить у склад METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торгових компаній. Компанія представлена в понад 2 000 міст у 29 країнах світу та об’єднує понад 220 000 співробітників.

 
 
|
Компания: Банк ПриватБанк
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты