ДЖИНСовий моніторинг – місцеві вибори-2015

 
Добавлено: 2015-12-07 12:04:41 Новости Бизнес и Финансы
Компания: Банк ПриватБанк
Аналіз газет Місто та Вінниччина та сайту ВінницяОК
 


 


 


 


 

Насамперед треба зазначити, що на цих виборах передвиборчих матеріалів у друкованих засобах масової інформації було менше, ніж зазвичай на місцевих виборах.

Газета «Вінниччина». Комунальна газета, засновником якої є обласна рада. Змінилася кількість сторінок, порівняно із випусками газети на минулих виборах, тепер їх лише 12. Наклад газети хитро вказаний – «загальний тираж тижня – 32 916». Тобто у сумі наклад за два випуски – середа і п’ятниця. (До речі, так само «загальний тижневий наклад» вказаний і у міській комунальній газеті «Вінницький газеті» - 9500).

Заважаючи на те, хто є засновником – облрада, тому чи є «чистою» джинсою інтерв’ю із головою Вінницької облдержадміністрації без підпису журналіста, а також численні публікації, де фігурує прізвище голови облради Сергія Свитка? Зрозуміло, що всі такі матеріали хвалять владу. Але за гроші вінницької громади (виділені із бюджету області).

Загалом, у «Вінниччині» передвиборча агітація представлена Блоком Петра Порошенка «Солідарність», Аграрна партія – регулярні публікації, та разові публікації - «Народний контроль» і УКРОП. Також із позначкою «предвиборча агітація» у №81 від 21 жовтня опубліковано інтерв’ю із міським головою Гайсина Анатолієм Гуком.

Газета «Місто»

Засновник і видавець – ТОВ «Місто». Попри це фактично у кожному номері є публікації із фото кандидата на посаду мера Вінниці – в.о. міського голови Сергія Моргунова. Передвиборча агітація представлена регулярно двома партіями «Вінницька європейська стратегія» та БПП «Солідарність». Усі матеріали із позначками «політична реклама». Без «чорнухи» - усі хвалять себе.

Сайт «ВінницяОК»

Передвиборча агітація представлена партіями «УКРОП», «Вінницька європейська стратегія», БПП «Солідарність» та Європейська партія. Усі з позначкою – синє коло із білою літерою «П».

Мораль: У «Місті» «Вінниччині» бракує «джинси», тому і «ВінницяОК» )

 
 
|
Компания: Банк ПриватБанк
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты