"Гелика" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(0432)27-73-56, (067) 217-28-13
Полное название: ЧМП Гелика
Еще названия:Gelika
Категории:
 • Салоны мебели Винницы
 • Сайт:http://www.gelika.vn.ua

  ЧМП Гелика

   ПМП „Геліка” з 1996 року є одним з лідерів у сфері виробництва високоякісних меблів для учбових та дошкільних закладів, бібліотек, офісних та глядацьких приміщень, а також за індивідуальними замовленнями населення.

       Усі вироби виготовляються з матеріалів та фурнітури, що мають сертифікати якості та відповідності, висновки санітарно-гігієнічної експертизи та сертифікати радіаційної якості продукції. Наші меблі пройшли випробування в лабораторії Українського інституту меблів та мають "Висновки санітарно-гігієнічної експертизи №5.03.02-04/6577 від 21.02.2005 р." Продукцію підприємства "Геліка" відрізняється сучасним дизайном, високою якістю, привабливими цінами і користується підвищеним попитом у споживачів. 

  "ЧМП Гелика" находится по адресу: Винница, улица Чехова, 35-а/2. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Гелика", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Винница, улица Чехова, 35-а/2"! Если Вам нравится "Гелика" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  ЧМП Гелика 0 км.
  Магазин специй Пайпер Украина 0,454 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты